«НОВОРІЧНИЙ КУБОК СВАТОВОГО-2021» ЗІБРАВ АЖ ДЕСЯТЬ КОМАНД

«ФУТБОЛ ЛУГАНЩИНИ. РЕГІОНИ» (випуск 20)

Як і обіцяв раніше Олег Подзегун – спортивний функціонер та відомий футболіст і тренер зі Сватового – у цій громаді  25 грудня 2021 року у Культурно-спортивному комплексі Гончарівки – одного з найкрупніших селищ Сватівської міської ОТГ – таки відбулися футзальні баталії «Новорічний кубок Сватового-2021».

 Він пройшов в рамках великого спортивного свята Сватівщини, яке підбило підсумки спортивного сезону у громаді. На футзальний майданчик вийшли десять команд (!!!) з трьох територіальних громад. Сватівську міську ОТГ представляли:

— «Вогнеборець» Сватове

— «Прогрес» Мілуватка

— «Еверест-Схід-1» Сватове

— «Еверест-Схід-2» Сватове

— «Молодь» Сватове

— «Сапсан» Гончарівка

— «Військові» Гончарівка.

 

«Агродар» Коломийчиха представляв власне Коломийчиську селищну ОТГ, а «Стожари» Преображенне та «Нижня Дуванка» — презентували Нижньодуванську селищну ОТГ.

У фінал вийшли «Вогнеборець» Сватове та «Молодь» Сватове, у складі якої грали вихованці сватівської ДЮСШ. Та досвід «вогнеборців» дався взнаки й вони виграли титул — 5:1. В матчі за третє місце «Еверест-Схід-1» легко переміг «Нижню Дуванку» — 11:4. Команди-призери отримали грошові призи від Сватівської міської голови Віти Сліпець, яка завжди підтримує футбол у громаді.

Крім того, «Кращим воротарем «Новорічного кубку Сватового-2021» був визнаний  Данило Гутник («Молодь» Сватове), а «Кращим гравцем «Новорічного кубку Сватового-2021» визнаний Євген Шкуренко («Еверест-Схід-1» Сватове).

 

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 26 грудня 2021 року

Обновлено: 30.01.2022 — 06:04