«МЕМОРІАЛ ВОЛОДИМИРА ДОЛГОДУШЕВА-2021»: ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТУРУ

1 тур. 10 грудня 2021 року

14.00. «Група «А». «Полімер» Сєверодонецьк – «Друзі» Рубіжне («40+») — 2:0

15.00. «Група «В». «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк («40+») — 2:2

16.00. «Група «В». «Стожари» Сватове – «Єсенія» Рубіжне — 0:8

17.00. «Група «А». «Шахтар» Кремінна («40+») – «Сталь» Кремінна — 1:7

2 тур. 11 грудня 2021 року

10.00. «Група «В». «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «Стожари» Сватове — 1:0

11.00. «Група «А». «Шахтар» Кремінна – «Полімер» Сєверодонецьк — 1:4

12.00. «Група «В». «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк – «Єсенія» Рубіжне — 1:3

13.00. «Група «А». «Сталь» Кремінна – «Друзі» Рубіжне — 5:2

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. «ГРУПА «А». 2 тури

  1. «Сталь» Кремінна – 6 очок (2 гри, співвідношення голів – 12-3)
  2. «Полімер» Сєверодонецьк – 6 (2, 6-1)
  3. «Друзі» Рубіжне («40+») – 0 (2, 2-7)
  4. «Шахтар» Кремінна («40+») – 0 (2, 2-11)

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. «ГРУПА «В». 2 тури

  1. «Єсенія» Рубіжне – 6 очок (2 гри, співвідношення голів – 11-1)

2-3. «Хімобладнання» Сєверодонецьк – 4 (2, 3-2)

2-3. «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк («40+») – 1 (2, 3-5)

  1. «Стожари» Сватове – 0 (2, 0-9)

 

Всі бомбардири:

  1. Сергій Стебловський («Єсенія» Рубіжне) – 6

2-3. Ігор Сікорський («Сталь» Кремінна) — 4

2-3. Ярослав Семиволос («Полімер» Сєверодонецьк) – 4

  1. Олександр Акименко («Сталь» Кремінна) – 3

5-8. Михайло Трехлєб («Єсенія» Рубіжне) – 2

5-8. Іван Власов («Хімобладнання» Сєверодонецьк) – 2

5-8. Ярослав Ямполь («Сталь» Кремінна) – 2

5-8. Едуард Оридорога («Єсенія» Рубіжне) – 2

 

9-22. Захар Верховод («Есенія» Рубіжне) — 1

9-22. Дмитро Жданов («Сталь» Кремінна) – 1

9-22. Владислав Калюжний («Сталь» Кремінна) – 1

9-22. Юрій Ткачов («Сталь» Кремінна) – 1

9-22. Андрій Захарюта («Шахтар» Кремінна)

9-22. Павло Світличний («Хімобладнання» Сєверодонецьк) – 1

9-22. Всеволод Семенов («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

9-22. Дмитро Скрига («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

9-22. Роман Пахолюк («Друзі» Рубіжне) – 1

9-22. Андрій Хомин («Друзі» Рубіжне) – 1

9-22. Геннадій Сушко («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

9-22. Олег Шкиря («Шахтар» Кремінна) – 1

9-22. Святослав Боговий («Полімер» Сєверодонецьк) – 1

9-22. Ян Зезюлін («Полімер» Сєверодонецьк) — 1

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 11 грудня 2021 року

Обновлено: 17.12.2021 — 13:50