«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». СТАЛО ВІДОМО ПРО ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО УЧАСНИКІВ «ДРУГОЇ ЛІГИ» НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ ТА «ВИЩОЇ ЛІГИ» ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ-2022

Прес-служба «Асоціації футзалу Луганської області» («АФЛО») на своєму сайті повідомила про обмеження щодо учасників «Другої ліги» національної першості з футзалу. Зокрема, без посилання на джерело, вона повідомляє, що (цитую прес-службу «АФЛО»):

«З 30 жовтня 2021 року Луганська область увійде до червоної зони.

Під час дії карантинних обмежень червоної зони в матчах Другої ліги Чемпіонату України зможуть взяти участь лише вакциновані учасники.

Для підтвердження вакцинації представник команди повинен надати на кожного учасника змагань один з зазначених документів:

— сертифікат про щеплення (дві дози);

— сертифікат про щеплення (одна доза);

— довідка про перенесення хвороби covid-19;

— тест з негативним результатом на covid-19.

Матчі проходитимуть без глядачів.

 Пресслужба Асоціації футзалу Луганської області».

 

З наведеного тексту зрозуміло, що, починаючі з 30 жовтня 2021 року Луганська область рішенням спеціальної комісії переходить в стан «червоної зони» щодо антипандемічних обмежень.  Далі вона пише, що в матчах «Другої ліги» національної першості (чемпіонат проводиться лише в «Екстра-лізі», де розігрується звання чемпіона України) зможуть взяти участь лише вакциновані учасники. Але тут же прес-служба значно розширює коло учасників, додаючи до вакцинованих футзалістів ще й тих, хто не вакцинований, але вже перехворів на ковід, не вказуючи, як давно він це зробив, а також тих спортсменів, хто не вакцинований, але має негативний тест на ковід. При чому прес-служба не роз’яснює, який  термін дії довідки про цей негативний тест. Майже завжди використовується термін – 72 години до моменту події.

З тексту також незрозуміло, чи стосуються ці обмеження інших учасники чемпіонату/першості Луганщини – представників інших ліг.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 28 жовтня 2021 року

Обновлено: 15.11.2021 — 14:16