«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». ЮРІЙ КРАВЧЕНКО: «НА СЬОГОДНІ ВІДОМИЙ АЛГОРИТМ НАШИХ ДІЙ У РАЗІ РІЗНИХ ВАРІАНТІВ ЩОДО СТАНУ КОРОНАВІРУСНОЇ ПАНДЕМІЇ»

Прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ») в особі автора цих рядків продовжує бесіду з головою колективного члена «ЛОАФ» — «Асоціації футзалу Луганської області» («АФЛО») – Юрієм Кравченко — напередодні відкриття офіційного футзального сезону-2022.

«Як відомо, 23 жовтня 2021 року «АФЛО» планує стартувати з чемпіонатом/першістю Луганщини-2022 з футзалу, — продовжує Юрій Юрійович. – Звичайно, багатьох цікавить – як будуть відбуватися змагання в разі пандемії коронавірусу. На сьогодні  нормативні документи говорять про те, що в разі перебування Луганщини в «жовтій» та «помаранчевій» зоні  змагання відбуватимуться з дотримуванням антивірусних заходів, але в цілому у звичайних умовах та за присутності не більше 50% глядачів від загальної місткості арени. У разі переходу Луганщини в «червону» зону, доведеться закрити доступ глядачів, обмежити доступ персоналу, посилити антивірусні заходи та все ж матчі будуть відбуватися. Сподіваюся на краще».

 

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 2 жовтня  2021 року

Обновлено: 05.11.2021 — 10:24