«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». СЕРГІЙ КРАВЦОВ: «БІЛОКУРАКИНЕ» ВИТУПАТИМЕ У НАСТУПНОМУ ФУТЗАЛЬНОМУ СЕЗОНІ  ЛУГАНЩИНИ»

Як повідомив спеціально для прес-служби «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ») голова «Асоціації футзалу Луганської області» («АФЛО») Юрій Кравченко, офіційний футзальний сезон-2022 на Луганщині під егідою «АФЛО» та за підтримки «ЛОАФ» має стартувати 23 жовтня 2021 року. Як же готуються до його початку команди Луганщини? Зокрема,

у «Четвертій лізі» першості Луганщини-2021 дебютувало «Білокуракине», яке презентувало Білокуракинську ОТГ у першості Луганщини-2021. Команда до останнього туру боролась за перемогу у лізі та лише на фініші два очки поступилася «Марку» з Попасної, посівши підсумкове друге місце з такими статистичними результатами: 12 матчів: +7=3-2, 56-33, 24 очка.

Цікавлюсь у одного з провідних гравців «Білокуракиного» минулого сезону – воротаря Сергія Кравцова – про плани провідної команди Білокуракинщини на сезон прийдешній. «Торішній сезон нам сподобався. Ми дебютували, я вважаю, цілком вдало. Трішечки не вистачило до перемоги у «Четвертій лізі». Що стосується минулого сезону, то багато наших земляків дивились наші матчі в YouTube, вболівали за нас й мають наміри й в подальшому бути активними глядачами не тільки тієї ліги, де гратиме «Білокуракине». Я з великим інтересом спостерігаю матчі «Вищої ліги» та інших провідних ліг футзальної Луганщини. Безумовно, візуалізація футзалу й футболу Луганщини, хороші умови змагань – це додатковий фактор участі багатьох команд Луганщини у чемпіонаті/першості Луганщини.

Наскільки мені відомо, «Білокуракине» планує продовжити свої виступи у першості Луганщини й готуємось до сезону-2022. У нас є хай і невеличке, але достатнє для участі в обласній першості фінансування з боку нашої громади. Поки що невідомо, в якій лізі ми гратимемо».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 29 вересня 2021 року

Обновлено: 05.11.2021 — 10:15