«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». КОСТЯНТИН ЖАЛДАКОВ: «ЛИСИЧАНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИК» ГОТУЄТЬСЯ ДО СТАРТУ  ФУТЗАЛЬНОГО СЕЗОНУ ЛУГАНЩИНИ»

«Лисичанський Будівельник» — це не тільки «всерйоз та надовго» в футболі, але й у футзальному просторі Луганщини. Футзальний варіант команди двічі стартував у «Вищій лізі» чемпіонату Луганщини (4 місце у сезоні-2020 та друге у сезоні-2021), яка у минулому сезоні стала ще й груповим етапом національної першості України серед клубів «Другої ліги».

 Звичайно, виникає питання: «Як почувається чемпіон Луганщини-2021 з футболу і які його плани на футзальний сезон-2022?». З ним я і звернувся безпосередньо до президента ФК «Лисичанський Будівельник» Костянтина Жалдакова, який, до речі, також очолює ще зовсім молоденьку громадську організацію «Асоціація футзалу Лисичанська».

-На лаврах чемпіонів Луганщини-2021 з футболу довго не спочиваємо, а вже готуємося до футзального сезону, — говорить Костянтин Миколайович. —  Так, футзал не є пріоритетом в діяльності футбольного клубу «Лисичанський Будівельник», але ми розуміємо важливість такого виду спорту як футзал, поважаємо своїх вболівальників, яких не хочемо залишати без команди на півроку, розуміємо, що і футболістам потрібна постійна ігрова практика, потрібно тримати себе в тонусі, тим більше, що у чемпіонаті Луганщини з футзалу завжди точиться запекла боротьба, а роботу «Асоціації футзалу Луганської області» я завжди ставив в приклад. Тому ми прийняли рішення стартувати в наступному чемпіонаті Луганщини-2022 з футзалу. Більше того, ми вже ретельно готуємося до сезону. Я поставив перед футзальним варіантом «Лисичанського Будівельника» чітке й конкретне завдання – виграти звання чемпіона, тобто, повторити наше футбольне досягнення. Головним тренером футзального «Лисичанського Будівельника» призначено всім відомого фахівця Євгена Гуделяускаса, який формує склад команди. Скажу, що у нас буде багато новачків, але імена називати поки що не буду, бо процес формування складу ще не завершений. Скажу тільки, що цьогоріч футзальний «Лисичанський Будівельник» багатьох здивує. Наших вболівальників закликаю підтримувати команду, а ми їм віддячимо перемогами на паркеті «Льодового палацу спорту».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 3 жовтня 2021 року

Обновлено: 05.11.2021 — 10:26