«СУПЕРКУБОК ЛУГАНЩИНИ-2021». ОЛЕКСАНДР КОЛОМЕЦЬКИЙ: «НЕВЖЕ НЕ БУЛО БАЖАННЯ ЗУСТРІТИСЯ НА ПОЛІ З НАМИ ЩЕ РАЗ?»

Сьогодні у Новоайдарі відбувся матч за «Суперкубок Луганщини-2021», в якому володар Кубка Луганщини-2021 «Скіф» Шульгинка переміг сєверодонецький «Fly Time» — 1:0 і завойував другий титул сезону-2021. Сторінка у соціальній мережі «Фейсбук» «Зоря’72» опублікувала інтерв’ю з президентом шульгинського «Скіфу» Олександром Коломецьким. Зокрема, що стосується перемоги його команди у матчі за «Суперкубок Луганщини-2021», Олександр  сказав таке (збережена стилістика автора сторінки):

«…Єдине на чому хотілося акцентувати, так це Суперкубок. Точніше, на поведінку вже чинного чемпіона Луганської області. «Будівельник» категорично відмовився від участі у матчі за Суперкубок. І хіба це поведінка переможця? Невже не було бажання зустрітися на полі з нами ще раз? Невже не хотілося вхопитися за можливість відібрати ще один трофей? Щось не пригадую випадків коли «Динамо» чи «Шахтар» відмовлялися від матчу Суперкубка.

Та й бронзовий призер «Нива» також якось не зрозуміло себе поводить. Від цієї команди більше балачок та коментарів незрозумілих. За подібні шанси потрібно просто хапатися завжди, а не відмовлятися, натомість критикуючи «Скіф». Ми вже зі своїми недопрацюваннями якось розберемося…»

 

 

Олександр Мазан, прес-служба  «Луганської обласної асоціації футболу», 2 жовтня 2021 року

Обновлено: 19.10.2021 — 12:40