«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: РЕЗУЛЬТАТИ ВСІХ МАТЧІВ ЗГІДНО КАЛЕНДАРЯ

«ЧЕМПИОНАТ ЛУГАНЩИНЫ-2021»

«ПЕРВАЯ ЛИГА»

ПЕРВЫЙ КРУГ

1 тур. 22 мая (сб)

№1. 16.00. «Кременная» — «Fly Time» Северодонецк – 2-1

№2. 16.00. «Химоборудование» Северодонецк – «Лисичанський Будивельник» — 0-4

№3. 16.00. «Скиф» Шульгинка – «Нива» Марковка – 9-2 (26.06).

2 тур. 29 мая (сб)

№4.  16.00. «Химоборудование» Северодонецк — «Кременная» — 2-1

30 мая (вс)

№5.  16.00. «Fly Time» Северодонецк — «Нива» Марковка – 1-2

№6.  16.00. «Лисичанський Будивельник» — «Скиф» Шульгинка (7.08) – 1-0

 

3 тур. 5 июня (сб)

№7. 17.00. «Fly Time» Северодонецк – «Химоборудование» Северодонецк (7.08) 0-2

№8. 17.00. «Скиф»  – «Кременная» — 7-0

№9. 17.00. «Нива» Марковка – «Лисичанський Будивельник» — 1-6

 

4 тур. 12 июня (сб)

№10. 17.00. «Fly Time» Северодонецк – «Лисичанський Будивельник» — 0-5

№11. 17.00. «Кременная» — «Нива» Марковка – 1-1

13 июня (вс)

№12. 17.00. «Химоборудование» Северодонецк – «Скиф» Шульгинка – 2-6

 

5 тур. 19 июня (сб)

№13. 17.00. «Скиф» Шульгинка — «Fly Time» Северодонецк – 3-2

№14. 17.00. «Нива» Марковка – «Химоборудование» Северодонецк – 3-0

№15. 17.00. «Лисичанський Будивельник» — «Кременная» — 2-1.

 

 

РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

№3. 26.06. «Скіф» Шульгинка – «Нива» Марківка — 9:2

 

ДРУГЕ КОЛО

6 тур

№16. 3.07. «Fly Time» Сєверодонецьк – «Кремінна» — 2:1

№17. 3.07. «Нива» Марківка – «Скіф» Шульгинка — 1:5

№18. 3.07. «Лисичанський Будівельник» — «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 5:1

 

7 тур

№19. 10.07.  «Нива» Марківка – «Fly Time» Сєверодонецьк — 2:1

№20. 10.07. «Кремінна» — «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 4:3

№21. 10.07. «Скіф» Шульгинка — «Лисичанський Будівельник» — 0:1

 

8 тур

№22. 17.07. «Хімобладнання» Сєверодонецьк — «Fly Time» Сєверодонецьк — 1:1

№23. 17.07. «Кремінна» — «Скіф» Шульгинка — 0:2

№24. 17.07. «Лисичанський Будівельник» — «Нива» Марківка — 5:0

 

9 тур

№25. 24.07. «Нива» Марківка — «Кремінна» — 2:1

№26. 24.07. «Скіф» Шульгинка — «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 8:0

№27. 24.07. «Лисичанський Будівельник» — «Fly Time» Сєверодонецьк — 3:0

 

10 тур

№28. 31.07. «Fly Time» Сєверодонецьк — «Скіф» Шульгинка — 0:2

№29. 31.07. «Кремінна» — «Лисичанський Будівельник» — 0:4

№30. 1.08.  «Хімобладнання» Сєверодонецьк — «Нива» Марківка — 4:0

 

РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

№6. 7.08. «Лисичанський Будівельник» — «Скіф» Шульгинка — 1:0

№7. 7.08. «Хімобладнання» Сєверодонецьк — «Fly Time» Сєверодонецьк — 0:2

 

ТРЕТЄ КОЛО

11 тур

№31. 14.08. «Кремінна» —  «Fly Time» Сєверодонецьк — 3:4

№32. 14.08. «Скіф» Шульгинка — «Нива» Марківка — 6:0

№33. 14.08. «Хімобладнання» Сєверодонецьк — «Лисичанський Будівельник» — 1:5

 

12 тур

№34. 21.08. «Fly Time» Сєверодонецьк — «Нива» Марківка — 3:0

№35. 21.08. «Кремінна» — «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 5:2

№36. 21.08. «Лисичанський Будівельник» — «Скіф» Шульгинка — 0:0

 

13 тур

№37. 28.08. «Скіф» Шульгинка — «Кремінна» — 4:4

№38. 28.08. «Нива» Марківка – «Лисичанський Будівельник» — 3:5

№39. 28.08. «Fly Time» Сєверодонецьк – «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 2:2

 

14 тур (перенесено з 4-5 вересня)

№40. 11.09. «Нива» Марківка – «Кремінна» — 6:1

№41. 11.09. «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «Скіф» Шульгинка — 0:2

№42. 12.09. «Fly Time» Сєверодонецьк – «Лисичанський Будівельник» — 0:4

 

15 тур (перенесено з 18 вересня)

№43. 25.09. «Скіф» Шульгинка –  «Fly Time» Сєверодонецьк — 1:1

№44. 25.09. «Нива» Марківка  – «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 3:2

№45. 25.09. «Лисичанський Будівельник» — «Кремінна» — 2:2

 

Олексанлр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 26 вересня 2021 року

Обновлено: 08.10.2021 — 10:05