«СУПЕРКУБОК ЛУГАНЩИНИ-2021». СВЯТОСЛАВ МАРКАНИЧ: «МИ ВСЕ ДОКАЗАЛИ НА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ»

Перед заключним матчем чемпіонату Луганщини-2021 проти «Кремінної», який «Лисичанський Будівельник» зіграє вже в якості діючого чемпіона Луганщини-2021, я попросив поділитися своїми думками щодо пропозиції «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ») провести матч за «Суперкубок Луганщини-2021» між чемпіоном Луганщини-2021 – «Лисичанським Будівельником» та володарем Кубка Луганщини-2021 – шульгинським «Скіфом» —  головного тренера «будівельників» Святослава Марканича.

 «Лисичанський Будівельник» впевнено та наполегливо йшов до своєї мрії та поставленої два з половиною року тому задачі – виграти звання чемпіона Луганщини-2021,  говорить Святослав Миколайович, —  і ми всі разом – керівництво клубу, тренерський штаб, команда, персонал клубу та його численні вболівальники, нарешті, прийшли до своєї мети. Зробили це впевнено та достойно – достатньо подивитись на турнірну таблицю. Ми це зробили на футбольному полі і ще щось та комусь доказувати поза футбольним полем ми не збираємося. Коли ми планували свої виступи в сезоні-2021 згідно запронованого календаря, то ми розраховували саме на календар. Коли стало відомо, що «Лисичанський Будівельник» достроково став чемпіоном Луганщини й виконав поставлене на сезон завдання, наші провідні футболісти, які отримували пропозицизії від різних клубів щодо підвищення в класі, звернулись до нас з відповідними проханнями. Утримувати їх ми не могли та й не хотіли, розуміючи, що кар’єра футболіста коротка й не завжди надається шанс зіграти на більш високому рівні. Та й сім’ї потрібно годувати. Ще навесні від нас пішов Олександр Акименко, який зараз зі своїм «Лівим Берегом» лідирує у «Другій лізі» національної першості і цілком можливо у наступному сезоні ми знову побачимо цього визначного бомбардира в його рідній «Першій лізі». Також у клуб «Другої ліги» — «Любомир» Ставище — пішов Дмитро Жданов, в склад учасника національної першості серед аматорів – «ВАСТ» Миколаїв – запрошений кращий на сьогодні бомбардир чемпіонату Луганщини-2021 Микола Стеценко. Одразу двоє наших лідерів – Микола Кодацький та Максим Солонина – отримали запрошення та поповнили склад клубу «Першої ліги» національної першості з футзалу – донецького «Інтера». Ще один футболіст «Лисичанського Будівельника» буквально «сидить на чемодані», отримавши запрошення й успішно пройшовши оглядини у складі ще одного лідера «Другої ліги» національної першості. Тяжку травму по ходу сезону отримав наш талановитий Микита Шумейко, якому ми бажаємо скорішого видужання та поновлення своєї кар’єри, яка обіцяє бути дуже перспективною.

Повторюю, всі ці зміни у нас відбулися, коли ми ще не знали, що є пропозиція вп’яте за чотири з половиною місяці зійтися на футбольному полі проти колишнього чемпіона Луганщини – шульгинського «Скіфа». Я, як головний тренер «Лисичанського Будівельника», у цих умовах вважаю недоцільним приймати участь у матчі на «Суперкубок Луганщини-2021». У нас просто немає для цього складу. А зіграти аби як, для галочки ми не хочемо. Я звернувся до керівництва клубу і висловив свою позицію щодо цього матчу.  Ми не хочемо відмовлятись від участі у «Суперкубку Луганщини-2021», розуміємо, що вболівальники Луганщини ждуть цього поєдинку, ждуть ще одного топового протистояння футбольної Луганщини. А це протистояння може бути таким лише коли «Лисичанський Будівельник» не буде так знекровлений і не готовий грати такі матчі будь-якою ціною. Ми не відмовляємося від участі у такому престижному турнірі, але просимо «Суперкубок Луганщини-2021» зіграти на початку наступного сезону. Але остаточне рішення буде приймати керівництво нашого клубу.

Ще раз хочу подякувати нашим численним уболівальникам за підтримку «Лисичанського Будівельника» у його чемпіонському сезоні і поздоровити всіх з нашою перемогою».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 25 вересня 2021 року

Обновлено: 08.10.2021 — 10:15